Fotel gamingowy to akcesorium wręcz niezbędne dla każdego, kto spędza wiele godzin przed komputerem. Dzięki niemu praca lub rozrywka będzie wyjątkowo wygodna, a także sprzyjająca dobremu zdrowiu. Spójrzmy, jakie dokładnie cechy powinien posiadać idealny model i gdzie można go znaleźć.

Oparcie, za które kręgosłup ci podziękuje

Odpowiedni fotel powinien być wyposażony w oparcie z możliwością regulacji jego ustawienia. Zastosowany w fotelu Xano system Multi-Block to odpowiedź na taką właśnie potrzebę, gdyż umożliwia zablokowanie siedziska w dokładnie takiej pozycji, jaka wydaje się najwygodniejsza użytkownikowi. Jednocześnie wypełnienie z miękkiej, ale nie podlegającej odkształceniom zimnej pianki, zapewnia komfort bez obawy o to, że szybko pojawią się nieodpowiednie wgniecenia. Każdy użytkownik może swobodnie korzystać z siedziska, gdyż wypełnienie z łatwością powraca do swoich pierwotnych kształtów, nawet wówczas, gdy było poddane działaniu dużej siły.

Dodatkowym punktem podparcia mogą być podłokietniki, które zostały tak wyprofilowane, by zapewniały jak największą wygodę. Z kolei możliwość ich ustawienia i regulacji w czterech płaszczyznach gwarantuje optymalne dostosowanie do indywidualnych preferencji.

Nie bez znaczenia jest także podpora pod kark w postaci dodatkowej poduszki. Czerpie ona swój kształt i wygląd z poduszki podróżnej, a umiejscowienie pod karkiem, wraz z wysokim zagłówkiem jak w fotelach samochodowych, gwarantuje, że głową znajdzie się zawsze w najodpowiedniejszej pozycji. W efekcie również kark nie będzie dokuczał bólem, nawet po kilku godzinach pracy czy zabawy.

Nietuzinkowy wygląd

Każdy z nas chciałby, aby jego mieszkanie lub biuro odzwierciedlało upodobania i gust. Gracze komputerowi lubią pewien charakterystyczny styl przedmiotów, które ich otaczają, dlatego starają się wszystkie elementy wystroju zestawić ze sobą w sposób idealny. Odzwierciedleniem stonowanego, pełnego klasy gustu, który jednocześnie jest nowoczesny i wyjątkowy, jest fotel Xano, marki PRO-GAMER.

Został wykonany z ekologicznej skóry, która charakteryzuje się wyjątkowo przyjemną fakturą oraz dobrą wentylacją dzięki mikroperforacji. Stonowany, elegancki szary kolor to jego cecha wyróżniająca, odpowiadająca tym, którzy lubują się w prostocie otaczających ich artykułów. Precyzyjnie wykonane szwy i ściegi to z kolei wyznacznik szczegółowości i wysokiej jakości wykonania.

Fotel Xano bez wątpienia stanowi idealny wybór zarówno do domu, jak i biura, gdyż spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno jego wygląd, jak i parametry techniczne przesądzają o tym, iż powinien być uznany za najlepszy.

fot. pro-gamer.pl

Poprzedni artykułZadbaj o swój telefon wraz z Etuo.pl – w co warto go wyposażyć?
Następny artykułJak połączyć Microsoft Teams z rozwiązaniami Polycom, Cisco, Yealink i Lifesize?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj