Jeśli jesteś zapalonym graczem i lubisz spędzać dużo czasu przed komputerem, Gamehag będzie dla Ciebie idealny. Jest to międzynarodowy serwis, proponujący rozmaite, atrakcyjne nagrody. Punkty możemy zamienić na klucze do gier, wirtualną walutę, a nawet prawdziwe pieniądze.

Jak działa Gamehag?

Serwis oferuje różnego rodzaju gry, w które możemy zagrać za darmo. Na początku musimy się jednak zarejestrować w konkretnej grze, klikając dany reflink. Później musimy spełnić konkretne wymagania, na przykład zdobyć konkretny poziom. Screenshot (zrzut ekranu) stanowi formę potwierdzenia wykonanego zadania. Wtedy otrzymamy kamienie dusz, czyli punkty, które można wymienić na ciekawe nagrody.

Najlepiej wybrać taki sam nick (lub zbliżony) w grach, jak na portalu. Nasz nick znajduje się na zrzutach ekranu z wykonanego zadania. Pamiętajmy, że zabronione jest modyfikowanie zrzutów ekranu i tworzenie wielu kont. Powinniśmy też wyłączyć Adblocka, w innym razie możemy mieć problem z poprawnym załadowaniem reflinka.

Co wyróżnia tę stronę?

Każdy użytkownik może tutaj zdobywać Kamienie Dusz, czyli magiczne talizmany. Zaklęta jest w nich wielka moc. Na portalu znajdziemy rozmaite, ciekawe gry. Historia Kamieni Dusz chociaż oczywiście wymyślona, jest niezwykle interesująca. Dlatego grając w różne gry, możemy mieć poczucie, że bierzemy udział w czymś szczególnym. Możemy wybrać gry przeglądarkowe, online lub takie, które pobieramy na komputer. Kamienie Dusz zdobywamy nie tylko grając w gry, ale również wykonując związane z nimi różnorodne zadania. Dzięki temu towarzyszy nam jeszcze więcej emocji. Pamiętajmy, że zdobywamy prawdziwe nagrody. Dlatego jeśli masz trochę wolnego czasu, graj i wygrywaj nagrody za darmo.

Ciekawe nagrody

Kamienie Dusz możemy zdobywać grając w gry, wykonując zadania i udzielając się na stronie. Dlatego punkty gromadzimy na różne sposoby. Warto udostępniać newsy, artykuły i prowadzić dyskusje na forum. Dzięki temu zdobędziemy więcej punktów i wymienimy je na nagrodę lub pieniądze. Przy każdej grze znajdziemy informację, ile punktów możemy dokładnie zdobyć. Z kolei w zakładce “Nagrody” przeczytamy, ile punktów musimy zgromadzić, aby otrzymać konkretną nagrodę. Znajduje się tutaj kompletna lista. Punkty możemy wymienić na karty podarunkowe, vouchery do wybranych sklepów internetowych i stacjonarnych (polskich i zagranicznych), klucze do konkretnych gier lub doładowania do nich. Nagrody są naprawdę atrakcyjne. Dlatego warto trochę się postarać, by je zdobyć. Lista nagród co jakiś czas się poszerza. Jeśli więc lubisz gry, warto zaglądnąć na tę stronę.

Odbiór nagrody jest bardzo prosty. Po prostu wymieniamy zgromadzone punkty na określone nagrody. Aby korzystać z serwisu, musimy wcześniej się zarejestrować i zalogować. Nagroda pojawi się w powiadomieniach. Najczęściej są wysyłane w ciągu 72 godzin od zamówienia. Warto jednak dokładnie przeczytać regulamin, zarządzający portalem mogą to zrobić w ciągu 30 dni. Oferta gier jest naprawdę zróżnicowana i możemy w nie pograć za darmo.

Poprzedni artykułCo wziąć pod uwagę, wybierając hosting www?
Następny artykułNajlepsze gry do pogrania z dziesięciolatkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj