Smartfon jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Tak naprawdę, zastanawiając się, jakie jest jego główne przeznaczenie, wiele osób powinno wskazać na wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych. W rzeczywistości, użytkownicy tych sprzętów mobilnych korzystają z o wiele większej palety możliwości. Do głosu dochodzi przeglądanie stron internetowych, robienie zdjęć czy spędzanie czasu na graniu w różnorodne gry. To właśnie ta ostatnia czynność wymaga od nas posiada odpowiedniego sprzętu. Dziś zajmiemy się tym, jaki smartfon dobrze sprawdzi się podczas chęci uruchomienia ulubionych tytułów gier.

Tani smartfon do gier

Oferta rynkowa smartfonów jest różnorodna. Pośród wielu egzemplarzy znajdziemy zarówno tanie, jak i drogie modele. Nie każdy z nas ma jednak pieniądze, które chce przeznaczyć na tego typu sprzęt. A co w momencie, gdy szukamy korzystnego cenowo rozwiązania, które pozwoli nam cieszyć się z rozrywki? W takim przypadku odpowiednim rozwiązaniem będzie telefon do 300 zł. Decyzja o kupnie smartfona w tej kwocie pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze, ale też cieszyć się z różnorodnych funkcji. Co prawda, nie spodziewajmy się nadzwyczajnej wydajności, jednak specyfikacja techniczna powinna okazać się wystarczająca do uruchomienia podstawowych gier. Poza tym, takie urządzenie świetnie sprawdzi się podczas codziennego użytku, jakim jest wykonywanie połączeń czy przeglądanie internetu. W założonej cenie możemy zdecydować się np. na Alcatel 1, MyPhone Fun 9 czy CUBOT J10. 

Większa wydajność za nieco wyższą cenę 

W momencie, gdy kwota nieprzekraczająca 300 zł jest dla nas zbyt niskim pułapem, wówczas możemy sięgnąć nieco głębiej do portfela i postawić na zakup lepszego urządzenia. Alternatywnym rozwiązaniem jest telefon do 700 zł. W założonej kwocie otrzymujemy zdecydowanie szersze możliwości wyboru. Poza tym, możemy liczyć na lepszą specyfikację techniczną i dodatkowe korzyści, wynikające z szeroko pojętej płynności działania. W tej półce cenowej znajdziemy m.in. Motorolę Moto E40, Xiaomi Redmi 9C czy Realme C31. Większość produktów posiada zadowalające parametry, w tym 4 GB pamięci RAM i 64 GB wbudowanej pamięci. Co więcej, telefony w założonej kwocie mogą poszczycić się wydajniejszym procesorem oraz lepszym ekranem, który zapewni zadowalające efekty wzrokowe. Kupując smartfon do 700 zł będziemy w stanie zagrać w nieco bardziej wymagające gry. 

Wielofunkcyjność smartfona

Na wstępie wspomnieliśmy, że dzisiejsze smartfony są urządzeniami wielofunkcyjnymi. Do tej pory skupialiśmy się tylko i wyłącznie na tym, aby móc zagrać w ulubione tytuły gier. Czy to jedyna możliwość, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę? Otóż nie. Od naszego produktu powinniśmy wymagać zdecydowanie więcej. Wielu z nas pasjonuje się wykonywaniem fotografii, które stanowią dobry element do budowania wspomnień czy chwalenia się różnorodnymi podróżami lub osiągnięciami. W związku z tym, w przerwach pomiędzy grami, dobrze jest mieć sprzęt, który nie zawiedzie w uwiecznianiu określonych momentów. Odpowiedzią na to jest telefon z dobrym aparatem.

Poza podstawowymi parametrami dobrze, jeżeli skupimy się na tym akcesorium. Weźmy pod uwagę matrycę oraz dane dotyczące rozdzielczości wykonywanych zdjęć i filmów. Z reguły, matryca o większej ilości Mpix będzie w stanie wykonać zdjęcia w lepszej rozdzielczości, a tym samym przyczyni się do stworzenia lepszych pamiątek.

Poprzedni artykułTrainer do gier – kiedy i dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania?
Następny artykułDrukarka atramentowa – tusz oryginalny czy zamiennik?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj