Niektórzy rodzice nie chcą grać z dziećmi w gry online, bo uważają, że takie gry nie mają wartości edukacyjnej. To prawda, że wiele z dostępnych gier nie jest przeznaczonych dla dziesięciolatków i czasem pojawia się w nich zbyt dużo motywów dla dorosłych.

Jednak osoba dorosła, która chce pograć z dzieckiem, wolałaby nie być skazana na gry kierowane tylko do maluchów. Czy uda się znaleźć gry online, w które z taką samą radością będą grać zarówno dorośli, jak i dziesięciolatki? Przecież jeśli gra jest przeznaczona dla młodszej grupy wiekowej, niełatwo jest zrównoważyć poziom trudności, tak aby wszyscy byli zadowoleni.

Bubble Shooter

Istnieje wiele różnych odmian świetnej gry Puzzle Bobble, która ukazała się na automatach w latach 90. Jedną z najlepszych dostępnych wersji jest Bubble Shooter – gra, która wyróżnia się ładną grafiką i doskonałą grywalnością. W tej odsłonie strzelania do baloników mamy cztery różne poziomy trudności, dzięki którym dorośli i dzieci mogą uzyskiwać podobne wyniki. W rozgrywce bierze udział jeden gracz, więc najlepiej grać na zmianę, w przerwach opracowując strategię na kolejne strzały. Dostępny jest też szalony tryb zręcznościowy, w którym gracz musi zdobyć jak najwięcej punktów w ustalonym czasie.

Soccer Physics Mobile

Jak wskazuje nazwa, będziesz konkurować z innym graczem w czasie rzeczywistym w Soccer Physics, starając się wbić piłkę do siatki przeciwnika na realistycznej arenie.

Owszem, sterujesz tylko dwoma zawodnikami i możesz tylko kopać i skakać w przód i w tył, ale to wcale nie znaczy, że gra jest prosta — wręcz przeciwnie! Rozgrywka w Soccer Physics 2 autentycznie wciąga, mimo prostego sterowania. Obaj gracze mają do dyspozycji tylko dwa klawisze na klawiaturze, wykonując karkołomne sztuczki na boisku. Dostępny jest też tryb dla jednego gracza, więc możesz się podszkolić, jeśli Twoje dziecko zacznie Cię ogrywać!

Love Glass

Wydana przez Anime gra puzzle Love Glass jest kontynuacją niezwykle popularnego Happy Glass. Zadaniem gracza jest sprawienie, aby dwie szklanki napełniły się wodą. Brzmi prosto? Problem w tym, że kran zostanie odkręcony dopiero wtedy, gdy narysujesz na planszy linię, która pozwoli odpowiednio pokierować wodą. Wystarczy mały błąd, aby płyn nie trafił do odpowiedniej szklanki. Jeśli właściwie nie wyważysz konstrukcji, wszystko może się zawalić. Jest to trudna, ale też rodzinna gra, idealna dla dzieci, które dopiero poznają prawa fizyki. Wybierz ten tytuł, jeśli szukasz gry online, w którą zagrasz z dzieckiem i która nauczy dziecko sprawniej posługiwać się myszą.

Poprzedni artykułJak zdobywać za darmo ciekawe nagrody w Gamehag?
Następny artykułZadbaj o swój telefon wraz z Etuo.pl – w co warto go wyposażyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj