PlanetSide Arena - pierwsze spojrzenie na ogromną mapę oraz krążownik lotniczy...

Daybreak Games oferuje graczom pierwsze spojrzenie na ogromną mapę, która będzie dostępna w PlanetSide Arena, w najnowszym filmowym dzienniku developerów, „Inside the Arena: Echoes of Amerish”.

James Kurowski, environment artist, oraz Troy Schram, senior designer, zabierają na wycieczkę po zniszczonej wojną mapie Echoes of Amerish, jak również nowych biomach i innych interesujących detalach terenu. Podczas oprowadzania, James i Troy pokazują nowe ulepszenia wykorzystujące DirectX 11, które wykorzystano w PlanetSide Arena i PlanetSide 2 by zapewnić optymalizację rozgrywki w obu tych grach.

Po raz pierwszy przyjrzycie się można także krążownikowi lotniczemu Bastion – ogromnemu statkowi kosmicznemu, którzy służy w grze za lobby. Gracze mogą tam wybrać swoją klasę, sprzęt i wiele więcej przez zrzutem na pole bitwy.

Pierwsza zamknięta beta PlanetSide Arena rozpoczyna się w środę 30 stycznia i jest dostępna dla wszystkich graczy. Specjalny okres testów beta będzie też dostępny dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe podczas sezonu dla założycieli, który zaczyna się 20 lutego.

Więcej informacji na temat PlanetSide Arena można uzyskać na stronie gry:

https://www.planetsidearena.com

Poprzedni artykułHyperide, czyli hołd dla klasycznych arcadówek typu side scroller od dzisiaj na Nintendo Switch!
Następny artykułNa PlayStation 4, Xbox One i PC rozpoczyna się darmowy okres próbny popularnego trybu battle royale Black Ops 4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj