Nie da się ukryć – Wiedźmin stał się fenomenem. Tym większym i lepiej odbieranym przez Polaków, bo naszym, polskim i rodzimym. Andrzej Sapkowski wykreował niesamowity świat, pełen odniesień do polityki, społeczeństwa i relacji międzyludzkich. Wszystko to podlane jest fantastycznym sosem pełnym mitologii – głównie, choć nie tylko, słowiańskiej. Jego książki w końcu trafiły na podatny grunt i zostały szeroko rozpropagowane wśród miłośników fantastyki. Wszystko dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu serii gier komputerowych. Teraz możemy też śledzić losy Wiedźmina w amerykańsko-polskim serialu.

Wszystko to przemawia za tym, by poznać ten fenomen, którym jest Wiedźmin. Gadżety tematyczne teraz są wszędzie – spowodował to wybuch popularności i fakt, że teraz każdy fan gier, seriali, czy literatury fantasy, a także miłośnik szeroko pojętej popkultury, sięga po gadżety ze świata Wiedźmina. Teraz możesz do nich dołączyć.

Wiedźmin Geralt, piękna Yennefer o czarnych lokach, ognistowłosa Triss Merigold, odważna Ciri, wampir Regis – wszyscy oni znaleźli swoje wspaniałe, szczegółowe odwzorowanie w jedynych w swoim rodzaju, w pełni oryginalnych i licencjonowanych produktach, które oddają w pełni klimat, który prezentuje The Witcher. Gadżety oferowane przez nas pozwolą Ci cieszyć się obecnością swoich ulubionych bohaterów. Geralt jako action-figure, a może figura Geralta w kąpieli? A może zamiast figur wolisz puzzle? Jeśli tylko kochasz świat Wiedźmina – znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Wraz z poszerzaniem kulturowego Wiedźmińskiego świata, dostrzec można zwiększoną aktywność producentów gadżetów. Wiedźmin to nie tylko książki i gra komputerowa. Mamy przecież całkiem przyzwoity serial Netflixa (obecnie już dwa sezony). Do tego gry RPG, a już za rok ma zostać wydana gra planszowa: The Witcher: Old World. Fani niewątpliwie na nią z utęsknieniem czekają. Coraz więcej figurek, notabene zyskujących nie tylko na popularności ale i na wartości. Do tego rożnego rodzaju monety kolekcjonerskie. To wszystko sprawia, że świat wiedźmina staje się jeszcze bardziej rozbudowany.

Poprzedni artykułKasy fiskalne – komfort użytkowania
Następny artykułJakie ceny i specyfikacja Huawei P50 w Europie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj